Info a organizační pokyny

T E S T & E X P O 10. – 11. srpna 2019

Čtvrtý ročník populárního letního cyklistického veletrhu v Nové Městě na Moravě. Skvěle vybavené zázemí slavné Vysočina Areny , známé jako dějiště velkých světových sportovních akcí v biatlonu, běžeckém lyžování a XC MTB.
V areálu a okolí se nachází 27 km singletracků, závodní UCI MTB XC trať a více jak 180 km asfaltových lesních cest k využití pro nadšence cyklistiky, běhu a turistiky.

O projektu:
Veletrh TEST & EXPO vznikl ve spolupráci společností Petr Čech Sport, a.s. a KASTAR – Karel Stárek. Díky jedinečnému spojení projektu Kolo pro život (seriálu bikerských závodů pro amatérskou veřejnost, včetně dětí) s výstavou a testováním jízdních kol (TEST & EXPO) si na jednom místě, během jednoho stejného víkendu fanoušci kol užijí obě akce jako velký cyklistický festival, který každoročně vykazuje návštěvnost více než 5 000 aktivních účastníků a návštěvníků.

V sekci TEST & EXPO se pravidelně prezentuje okolo 30 cyklistických značek vystavovaných zhruba 20 vystavovateli. Mezi vystaveným zbožím nechybí elektrokola, MTB XC, Gravel biky, silničky, cyklo komponenty a doplňky atd.

Jako podporu projektu TEST & EXPO organizujeme kromě klasických sobotních závodů Kolo pro život, nové trasy A UCI, nezávodní Family jízdy a dětského seriálu ČT :D Junior Trophy v neděli 11. srpna dva speciální závody: závod MTB Elektrokol a závod Gravel & MTB Rallye.

Na celý víkend je připravený našlapaný doprovodný programu pro celou rodinu.

Organizační informace:
Výstavba expozic pátek a sobota do 9:30
Otvírací doba TEST & EXPO:
sobota 10:00 – 19:00
neděle 9:00 – 16:00

Příprava expozic probíhá během pátku 9. 8. a dále také v sobotu do 9:00. Otevření je stanoveno na 10:00. Sobotní podvečer patří k nejrušnějšímu období veletrhu a vystavovatelům i návštěvníkům se vyplatí zůstat na stánku déle než do oficiálních 19:00.

V 19:00 (popřípadě po dohodě o něco později), převezme ochranka se psem expozice a ráno v 6:00 přebírá expozice zpět organizátor a předává je osobně vystavovatelům při jejich příchodu.

Pro vjezd a parkování v areálu Vysočina Areny pošleme všem vystavovatelům parkovací karty. S ubytováním se obraťte na Karlu Karbanovou, se kterou můžete řešit i další organizační záležitosti.

Objednávka plochy a služeb:
Objednávku výstavní plochy a služeb proveďte jednoduchým on-line formulářem na webu www.testexpo.cz. Zde vyplňte požadovanou plochu, rozměry auta u expozice, případné připojení na 220 V a ochranku. My vám následně vygenerujeme objednávku a po jejím potvrzení vystavíme fakturu.
(Pro připojení na 220 V si přivezte prodlužovací kabel minimálně 25 m dlouhý.)

Cena za 1 m2 expozice je 700 Kč. (Využijte množstevní slevu, viz formulář). Cena plochy zahrnuje také volný prostor před stanem v rozměru 2,5 m x šířka vaší expozice. Minimální výstavní plocha je 9 m2. U stánku můžete přistavit automobil do délky 6 m zdarma. Parkování dalších vozů na parkingu je také zdarma. Rozmístění expozic a aut je v režii Martina Karbana.

E-Konference:
Probíhá v hlavní reprezentativní budově areálu v sobotu od 16:00.
Zdarma jednací sál s ozvučením.
Hlavní organizátor konference: Ondřej Vysypal

Nazvučené podium:
Nazvučené pódiu se nachází v bezprostřední blízkosti občerstvení a toalet v sekci TEST & EXPO.
Zde máte uhrazené ceně za plochu bezplatnou možnost představit své produkty, jezdce atd. Program a vaši účast dohodněte s Karelm Stárkem, který je také po oba dny hlavním moderátorem na pódiu.

Propagace TEST & EXPO:
Mediálními partnery veletrhu jsou: VELO, MTBS, Electric bike Action, Rádio Vysočina (14 denní spoty 8x denně + 4 živé vstupy). Umístěn bude také velký banner s upoutávkou na veletrh na křižovatce v Novém Městě na Moravě, disponujeme Facebookem i Instagramem. 
Pro přihlášené vystavovatele nabízíme zdarma odkazy a upozornění na webu, FB a Instatgramu. Stačí zaslat podklady na Veroniku Karbanovou s fotografiemi (grafikou) a odkazem…

K O N T A K T Y 

Za Petr Čech Sport, a. s.:  Tomáš Hykl, 775 708 258  thykl@kolopro.cz
S Tomášem Hyklem můžeš také jednat ohledně případné spolupráce v závodě elektrokol a v sekci závodů Kolo pro život. 

Za TEST & EXPO
manager projektu:
Karel Stárek, 736631007 karel@kastar.cz

Zakreslení a umístění expozic:
Martin Karban, 730548438  testexpo@kastar.cz

Ubytování a organizace akce:
Karla Karbanová, 730548461 testexpo@kastar.cz

Marketing – web a sociální sítě:
Veronika Karbanová,  730548460  veronika17@gmail.com

Čech

Petr Čech,

jedna z nejvýznamější a nejúspešnějších sportovních osobností novodobých dějin ČR, se chce ještě více zaměřit na podporu a rozvoj sportu u nás, a to především rozvoj sportu rodinného. Rozhodl se investovat do sportovních projektů ČS MTB Teamu s cílem rozvinout je do větší šíře a přitáhnout ke sportu ještě více rodin, včetně dětí od nejnižšího věku. Projekty považuje za mimořádný sportovně - společenský počin a míní se dále angažovat v jejich rozvoji i osobně.

Kulhavý

Jaroslav Kulhavý,

nejlepší český biker současnosti a jeden z nejlepších světových cyklistů, se pro rok 2015 stává tváří seriálu Kolo pro život. On sám na závodech KPŽ vyrůstal a v rámci možností svého závodního kalendáře se závodů aktivně účastní i nadále. Chce být vzorem a učitelem zejména pro mladé nadějné bikery, ale bude jistě motivací i pro všechny ostatní děti a dospělé, aby vyměnili televizi za kolo a strávili den na čerstvém vzduchu, v sedle kola, s dalšími členy rodiny.